Produkty

Miernik grubości lakieru GL-7 PRO
Miernik grubości lakieru GL-7s PRO - sonda na przewodzie z głowicą zawieszoną sprężyście

 

 

Grubościomierz lakieru GL-7s PRO jest nowatorskim, jedynym na rynku rozwiązaniem, spełniającym jednocześnie dwie funkcje:


Pomiar i wszystkie funkcje przedstawiane są na wyświetlaczu LCD.


Rozdzielczość pomiaru:
- 10µm lub 1µm (w zależności od ustawień w MENU)
 

Zakres pomiarowy:
- od 0µm do 2000µm.


Wbudowana pamięć:
- 200 pomiarów


Obsługa miernika jest bardzo intuicyjna. Urządzenie jest w całości wyprodukowane w Polsce.


Zalety:


* zastosowanie i rozwiązanie techniczne w mierniku lakieru zgłoszone do Urzędu Patentowego RP
** rozwiązanie techniczne zgłoszone do Urzędu Patentowego RP
Wzór obudowy zgłoszony do OHIM (wzór zastrzeżony europejski)


Miernik GL-7s posiada sondę na przewodzie z głowicą zawieszoną sprężyście, która skonstruowana jest w ten sposób, że podczas dociskania sondy do badanej powierzchni, "wsuwa" się 2-3mm. Dzięki temu pomiar staje się dokładniejszy ze względu na bardziej równomierny docisk do badanej powierzchni.


Miernik GL-7 posiada sondę umieszczoną sprężyście, która skonstruowana jest w ten sposób, że może odchylać się na boki o ok. 10 stopni (w każdym kierunku), oraz podczas dociskania sondy do badanej powierzchni, "wsuwa" się do miernika o 1-2mm. Dzięki temu niwelowane są drgania ręki a pomiar staje się dokładniejszy ze względu na bardziej równomierny docisk do badanej powierzchni.


Tester UV umożliwia weryfikację dokumentów samochodu i środków płatniczych. Jest to jedyny miernik lakieru, który posiada tester UV. Urządzenie pod tym względem zostało zgłoszone do UP RP.


Funkcja HOLD jest rozwiązaniem stosowanym w najdroższych miernikach. Pozwala na dokonanie pomiaru i zatrzymanie go, dzięki czemu możemy miernik oddalić od badanej powierzchni i odczytać pomiar. Funkcję HOLD można wyłączyć z poziomu MENU, mamy wtedy możliwość dokonywania pomiaru w sposób ciągły.


Sygnalizacja dźwiękowa przydaje się zwłaszcza podczas dokonywania pomiaru z włączoną funkcją HOLD. Po dokonaniu pomiaru miernik informuje nas o tym fakcie krótkim sygnałem dźwiękowym. Sygnał dźwiękowy można wyłączyć z poziomu MENU.

Zasilanie 1x bateria alkaiczna R6 (AA) "paluszek". Dzięki zastosowaniu nowoczesnej konstrukcji, miernik ten jest bardzo ekonomiczny. Do jego zasilania wystarczy jeden tzw. "paluszek" alkaiczny. Czas pracy na takiej baterii sięga nawet kilkunastu godzin ciągłej pracy. Rozwiązanie zasilacza w mierniku zostało zgłoszone do UP RP.


Wbudowane trzy języki. Z poziomu MENU można wybrać jeden z trzech języków: polski, angielski i niemiecki. Możemy dostosować miernik również do innych języków.


Obudowa miernika została zgłoszona do OHIM (wzór zastrzeżony europejski).


Podstawowe cechy przyrządu:


Do miernika dołączona jest gwarancja oraz dokładna instrukcja obsługi.
Do miernika dołączona jest gwarancja oraz dokładna instrukcja obsługi.
Mierniki kupisz u naszych dystrybutorów w super cenach: KUP TERAZ