Produkty

Miernik grubości lakieru GL-mini - NOWOŚĆ 2013! - bardzo mały, sprężysta sonda

 
Pomiar przedstawiany jest na wyświetlaczu siedmio-segmentowym, cztero-cyfrowym LED. Cyfry świecą samoistnie.


Rozdzielczość pomiaru wynosi:
- 10µm


Zakres pomiarowy:
- od 0µm do 1050µm.


Obsługa miernika jest bardzo intuicyjna. Urządzenie jest w całości wyprodukowane w Polsce.


Zalety:

 
Wzór obudowy zgłoszony do OHIM (wzór zastrzeżony europejski)


Grubościomierz lakieru GL-mini jest nowatorskim rozwiązaniem. Dzięki produkcji na nowoczesnej linii produkcyjnej udało nam się stworzyć chyba najmniejszy elektroniczny miernik grubości lakieru z wyświetlaczem.


Miernik posiada głowicę pomiarową zawieszoną sprężyście, która skonstruowana jest w ten sposób, że podczas dociskania sondy do badanej powierzchni, "wsuwa" się 2-3mm. Dzięki temu pomiar staje się dokładniejszy ze względu na bardziej równomierny docisk do badanej powierzchni. Głowica odchyla się również o kilka stopni na boki, dzięki temu nie trzeba miernika trzymać "sztywno" przyłożonego do blachy.


Wyświetlacz siedmio-segmentowy, cztero-cyfrowy LED pozwala na pomiar w każdych warunkach. Cyfry świecą samoistnie na czerwono.


Zasilanie 2x bateria alkaiczna R3 (AAA) "cienkie paluszki". Dzięki zastosowaniu nowoczesnej konstrukcji, miernik ten jest bardzo ekonomiczny. Do jego zasilania wystarczą dwa tzw. "cienkie paluszki" alkaiczne. Czas pracy na takiej baterii sięga nawet kilkunastu godzin ciągłej pracy. Rozwiązanie zasilacza w mierniku zostało zgłoszone do UP RP.


Obudowa miernika została zgłoszona do OHIM (wzór zastrzeżony europejski).


Podstawowe cechy przyrządu:


Do miernika dołączona jest gwarancja oraz dokładna instrukcja obsługi.
Mierniki kupisz u naszych dystrybutorów w super cenach: KUP TERAZ